Język:

Hejt speech w Internecie. Prawo a wolność słowa, narzędzia do wykrywania, sankcje.

6. edycja Internet Academy by ICANN
17 kwietnia 2019, Warszawa

AKADEMIA INTERNETOWA (Internet Academy by ICANN) to grupa entuzjastów i ekspertów, którzy spotykają się i dzielą wiedzą z każdym, kto chce się nauczyć czegoś nowego na temat Internetu. Wiedza na ten temat, choć coraz większa, nie jest jeszcze wystarczająca. Stwierdziliśmy, że to co się dzieje w tak ciekawym i wciąż rozwijającym się obszarze jak Internet, wymaga nieustającej nauki. Dlatego zapraszamy na wykłady do Akademii!

Podczas comiesięcznych spotkań eksperci opowiedzą o różnych tematach i zagadnieniach związanych z siecią. Misją Akademii Internetowej jest pogłębianie wiedzy o Internecie oraz wzbudzenie zainteresowania różnymi aspektami wirtualnej przestrzeni. Chcemy zaszczepić ciekawość i chęć zapoznania się z Internetem… u wszystkich! Każdy kto używa konta e-mail, przegląda codziennie prasę w Internecie, czy słucha muzyki w sieci, powinien uczestniczyć w Akademii Internetowej.Podczas wykładów eksperci zapraszają na wykłady dotyczące zagadnień związanych z Internetem.Uczestnictwo w Akademii jest bezpłatne!

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności